Bydgoski Kalendarz Biegowy

2. Serduszkowy trening z RUN BYDGOSZCZ dla WOŚPData: 2022-01-30 09:30:00
Typ: trening
Dystans: bd
Organizator: Run Bydgoszcz
Start: Myślęcinek
Opłata: bd

Bez wyników na wesoło w niedzielę 30.01.2022 o godzinie 9:30 przyjdź, pobiegnij wesprzyj swoim datkiem razem z grupą biegową RUN BYDGOSZCZ WOŚP. Ideą biegu jest pomoc i zbiórka pieniędzy na szczytny, wyjątkowy cel – wsparcie 30 Finału WOŚP. Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo endorfin na nowy tydzień.

Przed treningu rozpocznie się zbiórka datków dla Fundacji WOŚP. Wspólne zdjęcie i ruszamy.

Spotykamy się na wspólnym treningu. Trening odbędzie się niedzielę o godzinie 9:30, bez względu na pogodę. Ruszamy ze skrzyżowania ulic Hipicznej i Rekreacyjnej, początek promenady w Myślęcinku!
Zapraszamy Wszystkich, nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy jesteś już długoletnim biegaczem, nie ma również znaczenia do jakiej grupy biegowej należysz – ważny jest cel "BIEGAMY – POMAGAMY". Stwórzmy w tym dniu jedną wielką rodzinę biegową, która gra dla fundacji Jurka Owsiaka.

Pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa DEZYNFEKCJA, DYSTANS, MASECZKA!!!!!!!!!!!!!!!

Jeszcze nie było osoby, która by nie dała rady na treningu, grupa pomoże wdrożyć się w tajniki biegania. Trening zostanie podzielony na grupy dopasowane do zaawansowania i możliwości uczestników.
Zapraszamy!

Fanpage organizatoraBydgoski Kalendarz Biegowy