Bydgoski Kalendarz Biegowy

Światowy Dzień Biegania - Bydgoszcz 2022Data: 2022-06-01 16:00:00
Typ: bieg
Dystans: dziecięce oraz 1000m
Organizator: AMS, Aktywna Bydgoszcz, Myślęcinek, BCS, BB i inni
Start: Myślęcinek, Stadion Zawisza Bydgoszcz
Opłata: bd

Już 1 czerwca zapraszamy na Światowy Dzień Biegania – Bydgoszcz 2022.
Wydarzenie podzielone będzie na trzy odsłony:


- Od godziny 10:00 zapraszamy wszystkie dzieci na polanę Różopole w LPKiW Myślęcinek – gdzie czeka na nie szereg biegowych emocji (dystanse od 200 do 800m - w kategoriach wiekowych od przedszkolaka do 8 klasy szkoły podstawowej). Wszyscy uczestnicy otrzymają słodkie upominki a najlepsi medale. Zgłoszenia indywidualne dzieci, przedszkoli oraz szkół w celu przyznani numerów startowych wysyłamy na adres e-mail [email protected]


- Od godziny 16:00 przenosimy się na Stadion Zawiszy Bydgoszcz gdzie odbędzie się bieg dla całych rodzin.  


- Inauguracją wydarzenia o godzinie 17:00 będą Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w biegu na 1000m po bieżni lekkoatletycznej bydgoskiego Zawiszy.  

 


By dołączyć do części wydarzeń odbywających się na Zawiszy, konieczne jest zgłoszenie poprzez system rejestracji – szczegółowe informacje znajdują się na facebook.com/amsportu.
Organizatorami są: Akademia Mistrzów Sportu, Miasto Bydgoszcz, Bydgoskie Centrum Sportu, LPKiW Myślęcinek, Gregsoft Group, Karnetomania.pl, Budstol Invest, Biegi Bydgoszcz,  Duo Medic, BD Art. Trofea Sportowe, Szkoła Podstawowa nr 15 im. Teresy Ciepły, XI LOMS im. Bydgoskich Olimpijczyków.
Bieganie, to ten czas kiedy negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście, dlatego Zapraszamy Wszystkich Bydgoszczan i nie tylko do spędzenia 1 czerwca 2022r. na biegowo!

Fanpage organizatoraBydgoski Kalendarz Biegowy