Program:
13.00 – wydawanie pakietów startowych oraz przyjmowanie bagaży do depozytu
14.30 – rozgrzewka
15.00 – start do biegu
15.20 – pierwsi zawodnicy docierają na metę
15.40 – ostatni zawodnicy docierają na metę
16.00 – wręczenie nagród
16.30 – zakończenie
Trasa:
Most Staromiejski – Grodzka – Bulwary nad Brdą – Most Esperanto – Bulwary nad Brdą – Mosty Solidarności (chodnik) – Mennica – Przyrzecze – Farna – Malczewskiego – Grodzka – Most Staromiejski